Hakkımızda

DY MİMARLIK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2008 yılından itibaren mimarlık, uygulama ve parke konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.
Hızlı hizmet anlayışında olan DY Mimarlık’ın ulusal ve uluslararası projelerde; müşteriye ve çalışana artı değer sağlayan kalite yönetimi, müşterilerini doğru malzemeye yönlendirmesi konusundaki hassasiyeti, uzman personeli, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, hizmet anlayışı ve güvenilirliği onu ilk akla gelen ve tercih edilen firma olmasını sağlamaktadır.
DY Mimarlık teknolojik gelişmeleri hizmet etkinliğini artırmak için yakından takip etmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, inşaat ve zemin malzemelerinde yaşanan değişimleri hızlı ve etkin bir şekilde izlemekte, yeni ürünleri doğru zamanda müşterilerine sunmakta, satış öncesi ve satış sonrası proje takibinde malzeme kalitesi ile birlikte servis kalitesine de önem vermektedir.
DY Mimarlık uygulamalarda daima şartlara özel çözümler üretip tam bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden yetkinliğini artırmak üzere sürekli piyasadaki gelişmeleri takip etmektedir.